Gizlilik ve Müşteri Güvenliği

Gizlilik ve Müşteri Güvenliği

Mesafeli Satış Sözleşmesi  - Gizlilik ve Müşteri Güvenliği 

Websitemiz : www.zonguldakdedektor.com

Adres: 
istasyon mah. zübeyde hanım cad. no 20/A/A Gökçebey / ZONGULDAK

Telefon : +905522128141


1. Websitemizden Satın alınan ürünler sıfır ve 2. el ürünlerdir.  ikinci el ürünler 2. el olduğu açık ve net belirtilmiştir. ve sıfır ürünler kullanılmamış ürünler olarak  satın alan müşterilerimize sunulmaktadır.
2. Websitemiz den satın alınan kullanılmış ürünler tarafımızdan test edilerek satın alan müşterilerimize kargo yoluyla veya elden teslim şeklinde gönderilmekte veya teslim edilmektedir.Gönderim Şarları:
Websitemizden satın alınan ürünlerin teslimatı anlaşmalı olduğumuz veya sizin belirleyeceğiniz kargo veya gönderi firmasına  teslim edilerek tarafınıza gönderimi sağlanacaktır.
Gönderilen ürünlerin kargoda hasar görmesi durumunda mutlak sürette kargo tarafından tespit tutanagı alınması ile  kargoya itiraz edilmelidir. 

Ürün İade ve değişim

*Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları, 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümlerine tabidir.
KANUN: 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’u,
YÖNETMELİK: Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’ni (RG:27.11.2014/29188),

Ödeme Güvenliği ve Teslimat Bilgileri
1.  Websitemizde  ödeme sadece banka havalesi ve kapıda ödeme seçenekleri ile gerçekleşmektedir. Ödemesi yapılan ürünler kargoya verilir  kapıda ödeme ile kargoya verilen ürünlerin kargo ücretleri  satıcı tarafından ödenir . Sitemizden sipariş verilerek kapıda ödeme ile  satın alınan ve teslim alınmayan ürünlerin kargo ücretleri sipariş veren tarafından talep edilir.


Gizlilik ve Müşteri Güvenliği 

Websitemizde hiç bir şekilde kredi kartı bilgileri veya müşteriye ait ödeme bilgileri depolanmaz. Müşteri bilgisi ve mail adresleri gibi bilgiler 3. şahıslara aktarılmaz.


Hertürlü soru ve şikayetleriniz için bize ulaşınız:

Websitemiz : www.zonguldakdedektor.com

Adres: 
istasyon mah. zübeyde hanım cad. no 20/A/A Gökçebey / ZONGULDAK

Telefon : +905522128141