Dragon Eye Alan Tarama

Dragon Eye Alan Tarama

Dragon Eye Alan Tarama

Dragon Eye Alan Tarama

Hazine avcısına, altın arayıcısına, koruyucuya: Arayışınızı biliyoruz.


Dragon Eye dedektörleri keşif için tasarlanmıştır. Aslında Ar-Ge ekibimiz 30 Alman mühendisten oluşuyor. Elde taşınan metal algılama teknolojimizi dünyanın en iyisi yapan da budur. 20 yıldır Almanya'da. Yakın zamanda bu unvandan vazgeçmeyi planlamıyoruz.


'Zor' arazinin zorluklarını memnuniyetle karşılıyoruz. Manyetik mineraller, demir açısından zengin toprak ve derin sular, yenilikçiliğimize rakip olamaz. Dragon Eye dedektörü ile piyasadaki diğerlerinden daha derinleri göreceksiniz.


Bayilerimiz tıpkı sizin gibi maceracılar, avcılar ve maden arayıcılarından oluşuyor. Nerede tespit ederseniz edin, soruları yanıtlamaya, site önermeye ve başarılarınızı kutlamaya hazırdırlar. 


Dragon Eye rozetini taşıyan her ürün sağlam ve hassas bir şekilde üretilmiştir. ISO 9001 Sertifikasına sahibiz. Afrika'daki madenciler dedektörlerimizle hayat değiştiren altın keşifleri yapıyor. Ve dünya çapındaki hazine avcıları, nadir emanetlerden antik madeni para depolarına kadar tarihi ortaya çıkarmak için dedektörlerimizi kullanıyor. Arayışınızı biliyoruz ve dedektörlerimiz aradığınız serveti bulmak için hassas bir şekilde tasarlandı. 


Dragon Eye ile performansın her şey olduğunu göreceksiniz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.