TreasureHunter3D

TreasureHunter3D

TreasureHunter3D

TreasureHunter3D

TreasureHunter3D


TreasureHunter3D yeraltı görüntüleme son teknoloji ile üretilmiş zemin tarama ve görüntüleme cihazıdır. Yüksek teknolojisi sayesinde yer altında bulunan nesneleri kolaylıkla tespit edebilir. Bu cihazlar, define arayan kişilerin kullandığı dedektör ve diğer tarama cihazlarından farklı olarak oldukça kapsamlı çalışmaktadır. Cihazlar, taranan alan hakkında detaylı bir analiz yaparak akıllı telefonlar aracılığıyla ekrana yansıtmaktadır. Basit bir metal dedektörü gibi düşünülmemelidir, yeraltını profesyonel bir şekilde görüntüleme imkanı sağlar. Aradığınız bölgenin yeraltı görünümünü yüksek çözünürlüklü 3 boyutlu bir grafikle size aktarır. Herhangi bir tablet ya da bilgisayar gibi bir cihaza ihtiyaç duymadan yalnızca telefonunuzdan kontrol edilebilir özellikleri vardır.


TreasureHunter3D Yeraltı Görüntüleme Cihazı Kullanım Alanları


Yeraltı görüntüleme cihazı kullanım alanı aramacılık faaliyetleridir. Yeraltında taranan bölgede yer alan altın, gümüş, antik bronz gibi değerli metalleri tespit etmektedir. Aynı zamanda yeraltındaki gizli oda, tünel, mezar, mahzen gibi alanları da kolaylıkla algılar. Dolayısıyla maden aramaları, define, hazine, gömü ya da su kaynaklarını aramada kullanılır. TreasureHunter3D yeraltı görüntüleme cihazı siz arama yaparken, kendi akıllı telefonunuzdan yer altını kolaylıkla gözlemleyebilmenizi sağlayan özel bir teknolojidir. Maden ve define aramalarında üst düzey performans gösterir.


TreasureHunter3D Yeraltı Görüntüleme Cihazları Özellikleri


TreasureHunter3D yeraltı cihazları yeraltı görüntülemede profesyonel olarak kullanılan cihazlardır. Her sistemin yapamayacağı tespit ve ölçümleri kolaylıkla yapar. Toprağın altından aldığı sinyalleri hızlıca işler ve size yansıtır. Böylelikle dışarıdan kolaylıkla fark edilemeyecek yalnızca sizin telefonunuzdan kontrol edilebilen bir arama deneyimi sunar. Yüksek hassasiyetli çalışma teknolojisi sayesinde her derinlik seviyesini kolaylıkla görüntüleyebilir. TreasureHunter3D yeraltı görüntüleme cihazlarının hata payı oldukça düşüktür. Bu sebeple profesyonel kullanım için ideal cihazlar arasında yer alır. Sade ve karmaşık olmayan yapısı sayesinde herkesin kolaylıkla kullanabileceği cihazlardır.


TreasureHunter3D Yeraltı Görüntüleme Cihazı Modelleri


En üst düzey model TreasureHunter3D yeraltı görüntüleme cihazları arama çalışmalarınıza profesyonel bir boyut kazandırır. Sitemizde Golden Eye Plus, TreasureLight, TreasureHunter ve Golden Eye gibi dünya çapında yaygın olarak kullanılan TreasureHunter3D yeraltı görüntüleme cihazı modelleri yer almaktadır. Markanın en popüler ürünleri hatasız bir şekilde tarama yapar. Bu ürün grubu kapsamlı bir tarama yaparak yer altında bulunan nesneler hakkında detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlar. Ürünlerin teknik özellikleri, modellerine bağlı birtakım değişiklikler göstermektedir.


Size en uygun yeraltı görüntüleme cihazı modelleri için zonguldakdedektor.com adresini ziyaret edebilir, ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.


Göster:
Sırala:

Treasure GoldenEye Plus Yer Altı Görüntüleme

Treasure GoldenEye Plus Yer Altı GörüntülemeGoldenEye metal detektörü, basit bir metal detektörü değ..

186.805,90TL Vergiler Hariç: 186.805,90TL

Treasure GoldenEye Yer Altı Görüntüleme

Treasure GoldenEye Yer Altı GörüntülemeGoldenEye metal detektörü, basit bir metal detektörü değildir..

156.996,45TL Vergiler Hariç: 156.996,45TL

TreasureHunter3D DroneRover Yer Altı Görüntüleme - Phantom 4 Pro

TreasureHunter3D DroneRover Yer Altı Görüntüleme - Phantom 4 ProTreasureHunter3D DroneRover Yer Altı..

278.221,55TL Vergiler Hariç: 278.221,55TL

TreasureHunter3D TreasureHunter Yer Altı Görüntüleme

TreasureHunter3D TreasureHunter Yer Altı GörüntülemeTreasureHunter3D TreasureHunter Yer Altı Görüntü..

135.405,65TL Vergiler Hariç: 112.838,04TL

TreasureHunter3D TreasureLight Yeraltı Görüntüleme

TreasureHunter3D TreasureLight Yeraltı GörüntülemeTreasureHunter3D TreasureLight videoları : Tr..

120.854,59TL Vergiler Hariç: 100.712,16TL