Web Analytics Made Easy - Statcounter

Mega Detections

Mega Detections

Mega Detections

Mega Detections yeraltı görüntüleme cihazıçok amaçlı kullanım için üretilmiştir. Bu sebeple kullanım alanları da epey geniştir. Define aramak için, arkeolojik çalışmalar için, boşluk tespit etmek için ya da maden arayışlarınızda kullanabileceğiniz en etkili cihazlardır. Ne amaçlı kullanılırsa kullansın, hatasız ölçümler yapan bu cihaz, taranan bölgede yaptığı tespitleri 3 boyutlu grafik oluşturarak size aktarır. Böylelikle arama yaptığınız bölgeyi kazmadan 3 boyutlu olarak inceleme imkanınız oluşur.

Mega Detections Yeraltı Görüntüleme Cihazları Özellikleri

Mega Detections yeraltı cihazları yer altında yapılan derin aramacılık faaliyetleri için özel olarak üretilmiştir. Bu sayede ne kadar derinde olursa olsun bir nesnenin, madenin, boşluğun ya da su kaynağının tespit edilmesinde yüksek performans gösterir. Çalışma prensibi ise topraktan alınan sinyallerin hızla işlenmesi şeklindedir. Ekran aracılığıyla yapılan ölçümleri sayısal veriler şeklinde aktarırken, yüzeyin altında bulunan yapıyı da grafik olarak aktarır.

Her arazi koşulunda kolaylıkla çalışabilen üst düzey cihazlardır. Ne koşulda olursa olsun hatasız ölçümler yapması sayesinde profesyonel kullanım açısından en ideal ürün grubunda yer alır. Yerin altında bulunan toprak yapıyı, nesneleri ve daha fazlasını titizlikle tespit eder. Mega Detections yeraltı görüntüleme bu nesnelerin derinlik gibi analizlerini detaylı olarak yaparak standart dedektörlerin size sunacağı imkanlardan çok daha fazlasını sunar.

Mega Detections Yeraltı Görüntüleme Cihazı Modelleri

Etkili ve profesyonel bir arama faaliyeti için en ideal cihazlar yeraltı görüntüleme cihazlarıdır. Yüksek hassasiyetli olarak çalışır ve yer altında bulunan her nesneyi kolaylıkla tespit ederler. Mega Detections yeraltı görüntüleme cihazları teknolojisi sayesinde, yer altından aldığı sinyalleri işleyerek, yerin derinliklerinde bulunan nesneleri analiz eder. Profesyonel bir kullanım açısından en iyi ürün seçeneklerini oluşturan Mega Detections yeraltı görüntüleme cihazı modelleri Cobra GX 8000, Mega Scan Pro, Mega G3, Mega Gold, Gold Star 3D Scanner, Mega Diamond Locator.

Size en uygun yeraltı görüntüleme cihazı modelleri için zonguldakdedektor.com adresini ziyaret edebilir, ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Göster:
Sırala:

Gold Vision Alan Tarama

Gold Vision Alan Tarama2023 yılının en son ürünü olan Alman şirketi Mega Detection markasının Gold V..

187.360,55TL Vergiler Hariç: 156.133,79TL

Mega Detection 3D Phoenix Yer Altı Görüntüleme

Mega Detection 3D Phoenix Yer Altı GörüntülemeMega Detection 3D Phoenix Videoları : 3d PhoenixP..

244.084,39TL Vergiler Hariç: 203.403,66TL

Mega Detection Concord Multi Sistem Tespit Cihazı

Mega Detection Concord Multi Sistem Tespit CihazıMega Detection Concord Multi Sistem Tespit Cihazı v..

202.830,69TL Vergiler Hariç: 169.025,58TL

Mega Detection Gold Star 3D Çoklu Tespit Sistemi

Mega Detection Gold Star 3D Çoklu Tespit SistemiMega Detection Gold Star 3D Videoları : Gold St..

326.591,79TL Vergiler Hariç: 272.159,83TL

Mega Detection Infinity Max Pro Multi Sistem Dedektör

Mega Detection Infinity Max Pro Multi Sistem DedektörInfinity Max Pro metal dedektörü, derin hazinel..

443.477,27TL Vergiler Hariç: 369.564,40TL