Ajax Detector Primero Yer Altı Görüntüleme

Ajax Detector Primero Yer Altı Görüntüleme

Ajax Detector Primero Yer Altı Görüntüleme

Ajax Detector Primero Yer Altı Görüntüleme

Ajax Detector Primero Yer Altı Görüntüleme

Ajax Primero Yeraltı Görüntüleme Videoları : Ajax Primero, dedektör, alan tarama ve yeraltı görüntüleme sistemi dahil 9 farklı sistemden oluşan, çoklu sistem bir dedektör cihazıdır.Genel bakış
Çoklu fonksiyonların yanı sıra metallerin, altının, gömülü hazinelerin tespiti ve aranması için 9 gelişmiş sistem içermektedir.

Yalnızca bilim kurgu filmi sahnelerinde uygulananlar dâhil geleceğin teknolojisini gösteren ve etkili bir şekilde uygulanabilen bir bilim kurgu ürünü gibidir. 
Ancak yaratıcı teknolojisi ile AJAX, zonguldakdedektor.com sizi kalitenin bir adım ötesine ve yeraltındaki altın, maden ve hazinelerin tespiti için en son ve en doğru bilimsel sistemleri modern bilimsel gerçekliğe taşımaktadır.

Not: Tüm AJAX ürünleri İki Yıl Garantilidir.


Açıklama
• AJAX, size gelişmiş sistemlerle ve eşsiz yazılımlarla en güçlü ve doğru tespit sistemlerini sunmaktadır.
Dünyanın ilk dedektörü Primero,hassas, etkili ve yenilikçi araştırma yöntemleriyle birlikte arama gelişmiş tespit sistemleriyle gerçekleştirdiğiniz arama ve keşif gezilerinde ihtiyaç duyduğunuz tüm kaynakları size sağlayan yeni bir bilimsel devrimdir. 
Dedektör teknolojisi için AJAX ile Primero, tüm tespit ve keşif sistemlerinde çalışabilen eşsiz ve modern tasarıma sahiptir. zonguldakdedektor.com
Ayrıca içerdiği yüksek seviyeli çalışma ve ayarlar, hedefinize ulaşana dek keşif gezilerinizin planını tamamen kontrol etmenizi sağlar.
• AjaxPrimero, yüksek seviyeli teknolojik performansla ve yeni konseptlerle altın, maden ve gömülü hedefleri tespit etmek üzere özelleştirilmiş 9 farklı sistem içermektedir ve bu sistemler size daha spesifik detaylarla birlikte hedefe entegre şekilde doğru sonuçlar verecektir.

 
Ürün Özellikleri
Tek bir cihazda toplanan çoklu fonksiyonlar, kullanıcının altın, hazine ve yeraltındaki metalleri tespit etmek için hatasız bir performansa sahip 9 gelişmiş sistemi kullanmasını sağlar.
Keşiflerinizi kolay şekilde tamamlamanızı sağlayan güç ve güveni size sağlayan modern ve eşsiz tasarımı, tespit sırasında rahatlık sağlar, hafiftir ve kullanımı kolaydır.
Bu cihaz, herhangi bir harici parça kullanılmaksızın tespit teknikleri için Ajax fabrikası ile tüm parçaları ve bileşenleriyle birlikte yapılmış ve tasarlanmıştır. 
Bu da cihazın yüksek bir performansa, güvenirliğe ve kaliteye sahip olmasını sağlamıştır. zonguldakdedektor.com
Yüksek kaliteli tasarımı, zorlu koşullarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve çevreden gelen seslere karşı dirençlidir.
Sonuçların ve ayarların gösterildiği 5 inç ebadındaki renkli ekran, kullanıcının cihazın ayarlarının tümünü kontrol etmesini ve aramanın sonuçlarını ve özelliklerini görmesini sağlar.
İdeal arayüzler ve programlar, size hassas kontrol olanağı ve arama sırasında cihazın kolay kullanımını sağlar.
Cihazın içinde yer alan ana batarya bir taşıma kulpuna sahiptir, açılıp kapanabilir; bu da bataryanın zarar görmesi durumunda cihazın ana mahfazasını açmaksızın bataryanın değiştirilmesini sağlar.
Ana güç, cihazın maksimum ses seviyesinde ve arka plan aydınlatmasında 5 saat kesintisiz çalışmasını sağlar.
Edilen yedek güç bankası ünitesi, ana güç kesildiğinde cihaza bağlanır ve sizin cihazla aralıksız 10 saat çalışmanıza olanak tanır.
Kulaklık çıkışı, arama sonuçlarını net olarak duymanızı sağlar ve rahatlıkla ayırt edilir ve ses sonuçları MP3 veya DALGA şeklinde çeşitli şekillerde incelenebilir.
Şarj çıkışı, yüksek performans ve düzgün şarj için bataryanın hızlı ve düzgün bir şekilde şarj olmasını sağlar.
Çoklu görevlere sahip arama sistemlerinin giriş soketi ile çalışmak istediğiniz sistemi seçebilirsiniz; arama sensörünü çaba veya zaman harcamaksızın sökmek ve takmak için mekanik bir mekanizmaya sahiptir.
Kontrol tuşları arayüzü, anti-şok ve nem göstergesi için butonlar bulunmaktadır; bu da program ve cihazın ayarları üzerinde size tam kontrol sağlar.


Ürün sistemleri
Uzun menzilli arama sistemi(Manüel)
• Bu sistem yeraltındaki altını, hazineleri, arkeolojik ve madeni malzemeleri tespit edebilir.

• Bu sistem, sonuçları gösteren ve arama alanını ve hedef yolun yönünü koordine eden ve gitmeniz gereken yeri detayları ile bilen özel bir arama arayüzüne sahiptir.

• Sistem, hedef yerlerini uzak mesafelerden yüksek doğruluk oranı ile tanımlayarak ve izleyerek en iyi sonucu almak üzere çoklu aşamalarda geliştirilmiştir. 
Bu cihaz, arama yapan kişiyi %100’e kadar bir kesinlik oranı ile hedef yere götürür.

• Bu sistem, piyasadaki diğer uzun menzilli arama sistemlerine benzememektedir. 
Çift iletici ve alıcı sistemlerle desteklenen sensör ve yüksek hassasiyete sahip tespit sistemleri ile akıllı ve rahat tasarımı ile modern bir sistemdir.

• Hedef yerlerini belirlemek ve simüle etmek üzere hassas dalgalar göndermeyi sağlayan yüksek frekanslı bir iletme ünitesi (High Gain Anten) bulunmaktadır; 
sistem, hedef yerini bulmak ve sonuç ekranında görüntülenen çoklu ses ve dijital göstergeleriyle bunları ekranda görüntüleyen çift uyarıcılı (İkili stimülasyon) alıcı antenler aracılığıyla sinyalleri toplar ve alır.

• Cihazdaki en harika özelliklerden biri, cihazı doğru taşımak için akıllı bir el dengeleme sistemine sahip olmasıdır. 
Burada ekranda kullanıcı için bir gösterge görüntülenir ve kullanıcıyı uzun menzilli aramalarda cihazı doğru taşıma şekline göre yönlendirir.

• Kullanıcının ihtiyaçlarına göre manüel olarak veri arama girildiğindan buna manüel sistem denir.

• Arama yapan kişi, sistemde mevcut bulunan hedeflerin listesinden hedef türünü seçebilir ve arama derinliği ve uzun mesafeler gibi arama özelliklerini kontrol etmek üzere mevcut bulunan diğer ayarlarla sistem menülerini kontrol edebilir ve bu, arama yapan kişinin ihtiyaçlarından dolayıdır.

Maksimum derinlik Derinlik arama seçeneklerinde önceden ayarlanmak suretiyle 50 metreye kadar tespit yapabilir: 
1m, 2 m, 3 m, 5 m ,7 m, 10 m, 12 m, 14 m, 16 m, 18 m, 20 m, 22 m, 25 m, 27 m, 30 m, 32 m, 35 m, 37 m, 40 m, 45 m, 50 m.
Uzun Mesafe 2250 metreye kadar tespit yapabilir, Uzun mesafe seçeneklerinde gelişmiş kontrol ile: 
100 m, 150 m, 200 m, 250 m, 300 m, 350 m, 400 m, 450 m, 500 m, 550 m, 600 m, 700 m, 800 m,900 m, 1000 m, 1250 m, 1500 m, 1750 m, 2000 m, 2250m.
Hedefler Opsiyonel liste: Altın hazineler, altın külçe, gümüş, bakır, bronz, alüminyum, demir, platin, mağaralar ve boşluklar, elmaslar, kıymetli taşlar, yer altı suları, boşluk.
Frekans tespiti Çift dalgalı ve iletilmiş frekans (DCS) doğrulama sistemleriyle 500Hz’ten 20kHz’e kadar.
Ses efektleri Evet, bu sistem hedeflerle ilgili herhangi bri gösterge bulması durumunda opsiyonel olarak akustik ve titreşimli alarm verir.
Dijital Göstergeler Evet, sonuç arayüzü, hedef yolunu ve cihaz oryantasyonunu, akıllı el dengeleme ssitemini, çıktı şekli ve frekansı penceresini gösterir.
Zemin Dengesi Otomatik
Zonguldakdedektor.com

Uzun menzilli arama sistemi (otomatik)
• Dünyada uzun menzilli metal dedektörlerde bir ilk. Cihaz, otomatik tespit sistemine sahiptir ve ekranda hedefin adını otomatik olarak gösterir ve ayrıca cihazın dayanak noktasından hedef mesafesini belirler ve kullanıcının sonuçların ekranda otomatik olarak görüldüğü derinliği bilir ve hedefin yerini belirler.

• Bu sistem, sonuçları görüntüleyen ve arama yerini ve hedef yolun yönünü ekranda doğru olarak koordine eden ve cihazınızın yönünü detaylı olarak bilen özel bir arama arayüzüne sahiptir.

• Sistem, hedefin yerini uzun mesafelerden ve yüksek doğruluk oranı ile belirlemek üzere çoklu aşamalarda geliştirilmiştir ve aramayı yapan kişiyi hedef yerine %100’e varan doğruluk oranı ile götürür.

• Bu sistem, piyasadaki diğer uzun menzilli tespit sistemlerine benzememektedir. İkili iletim ve alım sistemleri tarafından desteklenen yüksek hassasiyete sahip tespit ve sensör sistemleriyle akıllı ve rahat tasarımıyla modern bir sistemdir.

• Hedef yerlerini belirlemek ve simüle etmek üzere hassas dalgalar göndermeyi sağlayan yüksek frekanslı bir iletme ünitesi (High Gain Anten) bulunmaktadır; sistem, hedef yerini bulmak ve sonuç ekranında görüntülenen çoklu ses ve dijital göstergeleriyle bunları ekranda görüntüleyen çift uyarıcılı (İkili stimülasyon) alıcı antenler aracılığıyla sinyalleri toplar ve alır.

• Cihazdaki en harika özelliklerden biri, cihazı doğru taşımak için akıllı bir el dengeleme sistemine sahip olmasıdır. 
. Burada ekranda kullanıcı için bir gösterge görüntülenir ve kullanıcıyı uzun menzilli aramalarda cihazı doğru taşıma şekline göre yönlendirir.

Maksimum derinlik Derinlik arama seçeneklerinde önceden ayarlanmak suretiyle 50, Hedef derinliğini bulur ve otomatik olarak sistemde gösterir.
Uzun Mesafe 2850 metreye kadar tespit yapabilir ve hedef mesafesini otomatik olarak ekranda gösterir.
Hedefler Arama alanında hedeflerin otomatik olarak tespit edilmesi, Altın hazineler, altın külçe, gümüş, bakır, bronz, alüminyum, demir, platin, mağaralar ve boşluklar, elmaslar, değerli taşlar, yer altı suları, boşluk.
Frekans tespiti Çift dalgalı ve iletilmiş frekans (DCS) doğrulama sistemleriyle 500Hz’ten20kHz’e kadar.  zonguldakdedektor.com
Ses efektleri Evet, bu sistem hedeflerle ilgili herhangi bri gösterge bulması durumunda opsiyonel olarak akustik ve titreşimli alarm verir.
Dijital Göstergeler Evet, sonuç arayüzü, hedef yolunu ve cihaz oryantasyonunu, akıllı el dengeleme ssitemini, çıktı şekli ve frekansı penceresini gösterir.
Zemin Dengesi automatic

Iyonik Uzun Menzil sistemi  zonguldakdedektor.com
• İyonik sistemimizde gerçekleştirilen kapsamlı araştırma ve çalışmaların ardından altın, bronz, bakır ve platin gibi yeraltına gömülü değerli metallerin iyonlarını (elektrik atomları) hızlı bir şekilde tespit etmeyi sağlayan çok yüksek seviyeli bir uzun menzil (iyonik sistem) ürettik ve geliştirdik.

• Bu sistem, kullanıcının sistemi ayarlamasını ve hedefin yerini profesyonel şekilde belirleyen garantili sonuçları elde etmek üzere zemin dengesini sağlamasını sağlayan gelişmiş bir arama ve ayar arayüzü ile özel elektronik işlem sistemleriyle çalışmaktadır.

• Ekranda sinyal gücünü gösteren interaktif sonuçlar görüntülenir ve hedefi tam olarak belirlemek üzere sistem göstergesiyle hedef yerine yaklaşıldığında katlanarak artar.

• Sinyal ile senkronize olan interaktif sesler ve sinyal gücü etkileşime geçtiklerinde hedefe ve ebadına göre katlanarak artar.

• Bu sistem, iyonik yol seviyelerinin yansıtıcı etkilerinin güç tespitine dayanarak tespit edilen hedefin derinliğini belirlemek üzere akıllı bir program içermektedir.

• Bu sistemdeki ana tespit faktörü, yüksek hassasiyetli, çoklu görev yapabilme özelliğine sahip ve yüksek standartlarda entegre bir elektronik devre içeren fonksiyonel ünitedir 
(High Gain Anten); sinyal alma ve göndermede ve sinyali işlemek üzere cihazda bulunan ana karta aktarılmasında multi-karakteristik fonksiyonlar kullanılır ve sonuçlar ekranda görüntülenir ve bu ünite, tüm toprak şartlarıyla ve özellikleriyle başa çıkabilecek en son yollarla korunmaktadır.

Maksimum derinlik 20 metre, Hedefin derinliği, tespit edilen hedefin derinlik ölçümü özelliği ile derinlik .
Uzun Mesafe 200 metreye kadar tespit yapabilir.
Hedefler Değerli metallerin iyonik alanları: altın, gümüş, bronz, platin, bakır.
Frekans tespiti 85 MHz.
Ses efektleri Evet, bu sistem ayrıca isteğe bağlı akustik ve titreşim efektleri verir.
Dijital Göstergeler Evet, interaktif göstergelere sahiptir.
Zemin Dengesi Garantili sonuçlar elde etmek için manüel olarak.

Gradyometre sistemi
• Gradyometre sistemlerinin toprakta meydana gelen hafif değişiklikleri tespit ettiği ve girintilere ek olarak içinde bulunan materyalleri ve madeni nesneleri belirlediği bilinmektedir.

• Bu sistem genellikle büyük ebatta ekipmanlar ve arama esnasında hareket ettirilmesi kolay ve rahat olmayan uzun sensörler ve anlık sonuçlar içermektedir ancak size bu sistemin arama arayüzündeki entegre sonuçları gösteren akıllı kontrol ve tespit aletleri tedarik etmekteyiz.

• Bu sistem, metalik nesneleri ve boşlukları tespit etmek ve tanımlamak ve ayrıca bunlar arasında ayrım yapmak üzere topraktaki manyetik değişikliklerin doğru ölçümlerini sağlar.

• Bu sistem üzerinde çalışırken yüksek güçlü yöneysel kılavuzlu sensörlerden yapılan algılama ünitesi bağlı olmalıdır.

• Arama kriterleri ve ayarları yüksek çözünürlüklü akıllı arayüz ile tam olarak kontrol edilebilir.

• Arayüz sonuçları, bulunan hedefin ebadını görebileceğiniz osiloskop penceresine ek olarak tespit edilen hedefin sinyal gücü seviyesini gösterir.

• Akıllı derinlik ölçüm programı, size manyetik alanın reflektif değişiklik seviyesinin ölçümü ile ilgili olarak yeraltındaki hedef derinliğinin hassas bir ölçümünü size sağlar.

Maksimum derinlik 10 metreye, Hedef derinliğini bulur ve otomatik olarak sistemde gösterir.
Hedefler Metal, boşluklar, madencilik işlemleri, arkeoloji ve patlamamış mühimmat tespit etmek için kullanılır; aynı zamanda boruların ve tellerin yerini belirlemek için kullanılabilir.
Ölçüm seviyesi ±20’den ±1000’a µT
Ses efektleri Evet, bu sistem ayrıca isteğe bağlı akustik ve titreşim efektleri verir.
Dijital Göstergeler Evet, İnteraktif cevap göstergeleri, tespit edilen hederin türünü ve ebadını belirtir.
Zemin Dengesi manuel ve otomatik,Topraktan kaynaklanan manyetik etkileri ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

Akıllı nabız
• Dedektör teknolojisi için Ajax, anlık sonuçlar elde etmek ve ultra derecede net ve daha derin araştırma yapmak üzere sistemin kolaylıkla kullanılması ve kontrol edilmesinin yanısıra piyasadaki cihazlardan daha yeni olan metal dedektörler için yeni bir darbe tespit sistemi geliştirmiştir.

• Bu sistem yüklenir ve sonuçları verileri, sonuçları ve sistem ayarlarını görüntüleyen akıllı bir arama arayüzü aracılığıyla görüntülenir.

• Sistemimiz, demir içeren ve içermeyen metaller arasında ayrım yapabilir; ayrıca mağaraları ve boşlukları da tanımlayabilir. 
Hedefler arasındaki ayrım, farklıdır ve bulunan hedefin ebadını gösteren osiloskop penceresine ek olarak her bir hedef türü için çeşitli göstergeler aracılığyla sistem arayüzünde sonuçları görüntüler.

• Hassasiyet seviyelerini ve cevap hızını kontrol edebilir.

• Demir içeren metallerin aranmasını iptal edebilir.  zonguldakdedektor.com

• Her bir bobinin ebadı için gerekli olan enerjiyi ve frekansı tanımlamak için akıllı arama bobini tanımlaması yapar.

• Zemin dengesi, cihazın toprakla uygunluğu için kullanıcı tarafından manüel veya otomatik olarak gerçekleştirilen hızlı bir işlemdir ve engellere takılmaksızın kullanılabiir ve kötü toprak şartlarında bile etkilidir.

• Bu sistem, entegre verilerle hedefin ve türünün hızlı tanımlanması için özelliklere sahiptir.

• Ajax, size hedefin ebadına göre farklı derinlikler vere gelişmiş arama bobinlerinden üç farklı ölçüm sağlamaktadır.

• Mevcut arama bobinleri:

Arama bobini C1: 18cm x 18cm

Arama bobiniC2: 35cm x 35cm

Arama bobiniC3: 40cm x 45cm

Not: C2 bobini, ylanızcaPrimero cihazı ile tedarik edilmektedir ve diğer bobinler talep üzerine tedarik edilmektedir.

Maksimum derinlik 8 metre.
Hedefler Değerli olmayan hedefleri tespit edebilir, örneğin demir, demir dışı metaller, örneğin altın ve boşluk.
Frekans tespiti 280 Hz -300 Hz-350 Hz
Ses efektleri Evet, bu sistem ayrıca isteğe bağlı akustik ve titreşim efektleri verir.
Dijital Göstergeler Evet, İnteraktif cevap göstergeleri, tespit edilen hederin türünü ve ebadını belirtir.
Zemin Dengesi Manuel ve otomatik, Topraktan kaynaklanan manyetik etkileri ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

Spektrum Analizörü  zonguldakdedektor.com
• Altın ve metal tespit teknolojisi ile çalışan bu sistem, yeni ve eşsiz bir teknoloji olan Spektrum Analizörü teknolojisi ile darbe indüksiyonu ve hedefin spektral analizi ile birleştirilmiş bir tekniktir. 
Bu sistem, tespit edilen hedef şeklin 3D resimlerini gösterir.

• Bu sistemdeki kontrol arayüzü, size hedefin ve formunun resminin nihai sonucunu ve bununla ilgili tüm detayları vermektedir.

• Bu sistemin arayüzünü hedefin etrafındaki entegre sonuçları derhal göstermek için kullanmak çok kolay ve rahattır.

• Sistemimiz, demir içeren ve içermeyen metaller arasında ayrım yapabilir; ayrıca mağaraları ve boşlukları da tanımlayabilir. 
Hedefler arasındaki ayrım, farklıdır ve bulunan hedefin ebadını gösteren osiloskop penceresine ek olarak her bir hedef türü için çeşitli göstergeler aracılığyla sistem arayüzünde sonuçları görüntüler.

• Zemin dengesi, cihazın toprakla uygunluğu için kullanıcı tarafından manüel veya otomatik olarak gerçekleştirilen hızlı bir işlemdir ve engellere takılmaksızın kullanılabiir ve kötü toprak şartlarında bile etkilidir.

• Hassasiyet seviyelerini ve cevap hızını kontrol edebilir.

• Demir içeren metallerin aranmasını iptal edebilir.

• Bu sistem, entegre verilerle hedefin ve türünün hızlı tanımlanması için özelliklere sahiptir.

Maksimum derinlik 8 metre.
Hedefler Değerli olmayan hedefleri tespit edebilir, örneğin demir, demir dışı metaller, örneğin altın ve boşluk.
Frekans tespiti 280 Hz -300 Hz-350 Hz.
Ses efektleri Evet, bu sistem ayrıca isteğe bağlı akustik ve titreşim efektleri verir.
Dijital Göstergeler zonguldakdedektor.com

Yer-Altı-Görüntüleme, gpr-radar, alantaramalar, pulse dedektorler, yeraltı görüntüleme sistemleri, sıfır dedektörler, ikinci el dedektörler,
tek para dedektörleri, define dedektörleri, kalıntı dedektörleri, güvenlik dedektörleri, Endüstriyel Dedektörler, dedektör markaları, altın savakları, altın panları,
nuget dedektörleri, Yeraltı Su Tespit Dedektörü, 
Dünya devi firmaların farklı cihazlarını zonguldakdedektor.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu

Whatsapp İletişim

 

05522128141

  • Views: 160
  • Ürün Kodu: Ajax Detector Primero Yer Altı Görüntüleme
  • Stok Durumu: Stokta var
0 Product(s) Sold
  • 480.087,95TL
  • Vergiler Hariç: 400.073,29TL

Etiketler: Ajax Detector Primero Yer Altı Görüntüleme zonguldak dedektör, ajax, detector, primero, yer, altı, görüntüleme, detectors safranbolu